Strona całkowicie poświęcona zdrowiu

Aquarion

Każdego dnia pij czystą, trwałą, jonizowaną wodę!

W sytuacji zakupu urządzenia w dystrybucji wysyłkowej firma realizuje wysyłke kurierem tylko po uiszczeniu przedpłaty, w zgodzie z zaleceniami firmy kurierskiej DHL.

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź również alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnorakich celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym posiada korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która spełnia zasadniczą rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego również woda jest nie tylko bardzo ważną substancją, ale także istotnym elementem niewyobrażalnie delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Spełnia także szereg innych procedur: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe preparaty przemiany materii, odgrywa bardzo istotną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz dodatkowo normalizuje w komórkach poziom elektronów i protonów.
Urządzenie AQUARION Calivita wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Spora większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe , a dodatkowo lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, stosując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną bardzo poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową harmonię kwasowo-zasadową.

Filtr do wody Aquarion – zalety:
- Z dużą dokładnością oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia , a oprócz tego drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, tj. wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada również turmalin, który w naturalny sposób przy tym jonizuje wodę.

- Wielostopniowa jonizacja wody (w trakcie elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak również kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.

* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta efektywnie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie harmonii kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i stymuluje go do działania.

* Kwaśna woda jonizowana może być stosowana jedynie zewnętrznie!, na przykład. do pielęgnacji twarzy, regeneracji skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące funkcjonowanie bez chemikaliów).

- Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

- Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster skomplikowany z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

- Urządzenie tworzy wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla osób czynnych, wyczynowców oraz dodatkowo pracowników fizycznych.

Wyniki stosowania wody alkalicznej:
- zmniejsza zakwaszenie;
- wspomaga działanie nerek;
- aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
- wspomaga funkcje trawienne;
- niweluje cellulit;
- właściwe jej połączenie z codzienną dietą ma możliwość wspomóc proces odchudzania;
- dodaje energii;
- obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana
jest genialna dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 ma możliwość być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, i tym podobne. Kwaśna woda jonizowana nie daje się do spożycia!

Rezultaty stosowania wody kwaśnej:
- oczyszcza i pielęgnuje skórę;
- czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

Urządzenie Aquarion:
- posiada innowacyjny, ładny wygląd, z łatwością można go także zamontować na ścianie;
- jest proste w użyciu, obsłudze;
- posiada łatwo wymienialny filtr, którego etap zużycia można na bieżąco śledzić;
- jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
- w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

Dodaj komentarz